עיסוי עד הבית

מסאז’ מקצועי הוליסטי עד הבית או במלון

כמה פעמים קרה לך שאמרת “איך בא לי עיסוי טוב עכשיו….”, אבל למי מתחשק להרים טלפון לספא, להזמין תור לשעות שנוח להם, לנסוע עד לשם ולעיתים בפקקים או בעומסי תנועה, לחפש חנייה ולעיתים רחוקה, סוף-סוף להגיע, להנות מהעיסוי, ואז, כשהכי בא לך זה לישון ובטח לא לנהוג…. כל הטירחה מחדש: להתקלח, להתלבש, ללכת עד לרכב, לנסוע הביתה… אוף כמה זה מעייף! ואולי בכלל בשעות האלה “שבא לי עיסוי”, הספא בכלל סגור ולא עובד!!

הכי כייף והכי טבעי להתפנק בעיסוי משולב הוליסטי, זה אצלך בבית. עיסוי מקצועי עד הביתאת נשארת בסביבה הנוחה והמוכרת שלך, ואחרי העיסוי את יכולה לגלוש ישר למיטה לשנת לילה ערבה או לאמבטיה מפנקת לבחירתך.

לקבל עיסוי זה פינוק מדהים, אבל לקבל עיסוי עד הבית זה שיא הפינוק שאפשר!

אני אביא את מיטת הטיפולים, הסדינים, המגבות, המוזיקה, נרות, שמנים ואת רק צריכה להרגע ולהשתחרר לידיים המקצועיות והמנוסות שלי.

טיפולים בבית הלקוחות ניתנים בכל אזור השפלה וגוש-דן כולל בבתים, בבתי-מלון ובצימרים. הטיפול מתבצע באמינות ובמקצועיות, כפי שיעידו על כך מאות לקוחות מרוצים. עיסוי מפנק עד הבית

אז אם בא לך להתפנק במסאז’ מקצועי הוליסטי עד הבית ובמחיר סביר, התקשרי כעת והזמיני עיסוי מקצועי משולב – 052-2528464, או שילחי SMS או אימייל ואחזור אלייך. ניתן להזמין את הטיפול גם בשעות מאוחרות, סופי שבוע וכו’.

לחצי כאן למחירון לטיפולי מסאז’ עד הבית.