קצת עלי

אני מטפל מוסמך בתרפיית המגע ומטפל במגוון סגנונות עיסוי, כולל התמחות בעיסוי ספורטיבי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי הוליסטי, עיסוי שוודי, עסוי תאילנדי, עיסוי צרפתי ועוד. בנוסף עבדתי תקופה ארוכה כמטפל מוסמך בשיטות אנרגטיות שונות כולל שיטת EMF, הילינג, דמיון מודרך, תעודת מעסה בכיראיזון צ’אקרות, איזון גוף-נפש ועוד.

עבדתי בספא של רונית רפאל, ספא הלגה בראשל”צ, בבתי מלון ועוד.

כיום עובד בעיקר בבתי הלקוחות בשיטת עיסוי עד הבית ומדי פעם מקבל גם בקליניקה שלי בראשון לציון.

כיום אני עובד ומתפרנס גם מתחום אחר ולכן אני לא לוקח את כל הבקשות לעיסויים שמופנות אלי. לכן כל טיפול זוכה אצלי למלוא ההשקעה, האכפתיות ותשומת הלב.

הטיפול שאני מעניק הינו מסאג’ מקצועי הוליסטי ומשולב כאחד, הקשוב לרצונך וצרכייך – עוצמת העיסוי ועומקו, קצב העיסוי ומשכו, והמקומות בגוף הזקוקים למגע – הקשבה מלאה לגופך תוך טיפול הוליסטי ורגיש. כל המטופלים עוברים תשאול ראשוני וגם במהלך הטיפול עצמו יש בדיקה חוזרת כדי להתאים את הטיפול לשביעות רצונך המרבית.

טיפולי “עיסוי עד הבית” ניתנים בכל אזור גוש-דן והשפלה, כולל בבתים, בבתי-מלון ובצימרים. הטיפול מתבצע באמינות ובמקצועיות, כפי שיעידו על כך מאות לקוחות מרוצים.

אני אגיע אלייך עם מיטת טיפול מקצועית וכל הציוד: סדינים, מגבות, שמנים ארומתרפיים, נרות ומוסיקה שמימית. האווירה תורמת רבות לתחושת הרגיעה והפינוק ולפיכך מעצימה את השחרור מהמתחים והתפיסות.

 

*** ניתן להזמין טיפולי מסאז’ בשעות שונות כולל שעות מאוחרות. אם בא לך עיסוי הוליסטי ומקצועי התקשרי כעת – 052-2528464, או שילחי SMS או אימייל ואחזור אלייך.

תעודת מעסה